Відбудеться ІІІ Міжнародний форум «Економічна безпека держави та бізнесу: нова філософія партнерства»

Запрошуємо компетентні органи іноземних держав, представників державної влади, бізнес асоціацій, профільних громадських організацій та бізнесу, наукову та експертну спільноту взяти участь у ІІІ Міжнародному форумі «Економічна безпека держави та бізнесу: нова філософія партнерства», який відбудеться 25-26 лютого 2022 року. Міжнародний форум «Економічна безпека держави та бізнесу: нова філософія партнерства» стане майданчиком

Початок

Кінець

Міжнародний форум «Економічна безпека держави та бізнесу: нова філософія партнерства» стане майданчиком для обміну науковими розробками і практичним досвідом формування ідеології та процедур партнерства держави й бізнесу, посилення комунікаційних спроможностей компетентних органів іноземних держав у протидії глобальним економічним загрозам.

Організатори Форуму: Державний податковий університет, Західноукраїнський національний університет, Академія фінансового моніторингу, Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України та Асоціація платників податків України.

Форум проводиться за сприяння: Міністерства фінансів України, Бюро економічної безпеки, Державної служби фінансового моніторингу, Державної податкової служби України, Державної митної служби України та Агентства з розшуку та менеджменту активів.

В межах Форуму плануються наступні заходи:

25 лютого 2022р.

• KEY-NOTE SPEECH. Міжюрисдикційне співробітництво у фінансових розслідуваннях: пошук, арешт, конфіскація та репатриація доходів, отриманих протиправним шляхом (паралельна та скоординована активність).
  • КОМУНІКАЦІЙНА ПЛАТФОРМА представників (керівників) компетентних органів України та іноземних держав.
  • КРУГЛИЙ СТІЛ «Нові тренди у підготовці фахівців з економічної безпеки держави: міжнародна мережева співпраця».

26 лютого 2022р.

• OPEN TALK «Business security 2022: прогнозуємо, упереджуємо, діємо».
  • ДИСКУСІЙНА ПАНЕЛЬ «Митна безпека країни в умовах посилення глобалізаційних процесів».
  • ТРЕНІНГ – ІНТЕНСИВ «Особиста безпека та безпека активів: сучасні інструменти забезпечення».

Місце проведення: Державний податковий університет, вул. Університетська, 31, м. Ірпінь, Київської обл.

Дистанційна учать: платформа ZOOM (посилання надсилається після підтвердження участі організаторами Форуму)

Робочі мови заходу: англійська, українська, російська.

Google-форма для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdDI4tUpOhL7CTePBSxSl9nHJAFNtUvJVcSzHKfHf-XINvExw/viewform

Контакти: +380987364748; 39.01@nusta.edu.ua

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ