Відбудеться онлайн-захід IT Girls Talks: #NewYearNewCareer

Знаємо, що після свят та відпочинку тяжко повертатися до робочого ритму та бути продуктивними. Але потрібно! Тож маємо цікаву можливість для талановитих студенток та викладачок Податкового, які прагнуть не стояти на місці та впевнено будувати майбутнє у світі технологій. IT Girls Talks: #NewYearNewCareer – максимально корисна онлайн-зустріч для дівчат та жінок,

Початок

Кінець

IT Girls Talks: #NewYearNewCareer – максимально корисна онлайн-зустріч для дівчат та жінок, які планують перехід в IT. Чотири крутих спікерки з різних сфер IT та Digital, які на різних етапах життя наважились круто повернути кар’єру та готові відверто поділитися своїм досвідом.

Коли? 26 січня 2022

О котрій? 19:00

Де? Онлайн! Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/WDizPCNj7x1dgQHZ6

Під час зустрічі учасники дізнаються:

• Як вибрати професію?
  • Які навички та знання шукають роботодавці в IT?
  • За ким роботодавці полюватимуть в 2022?
  • IT – це не тільки код, які ще можливості відкриває Digital сфера?
  • Розбиваємо міфи та стереотипи про пошук роботи
  • Чи курси допоможуть вам отримати роботу?
  • На що звертати увагу при виборі роботодавця?

Ділитимуться інсайтами:

— Яна Кирпенко, Senior Software Engineer, EPAM;

— Світлана Ковалева, Software Engineer, EPAM;

— Оксана Заболотна, Head of Business Development and Marketing, Qubit Labs;

— Катерина Надеждіна, IT Recruiting Manager, Qubit Labs.

Приєднуйтесь, отримуйте дозу інформації та мотивації, щоб зробити перший крок до роботи мрії! Модерує Іва Козловська, співзасновниця та директорка IT-компанії Qubit Labs

Організатор Women in Tech Ukraine, Qubit Labs, партнери заходу: EPAM.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ