Відбудеться тематичний творчий ранок до 140-річчя з дня народження Івана Огієнка

Державний податковий університет спільно з Радою Церков м. Ірпеня та Приірпіння запрошують на тематичний творчий ранок до 140-річчя з дня народження Івана Івановича Огієнка – українського православного митрополита, мовознавця, історика, богослова, просвітителя та культурного діяча (1882-1972). 14 січня 2022 року виповнилося 140 років від дня народження та 50 років від

Початок

Кінець

Державний податковий університет спільно з Радою Церков м. Ірпеня та Приірпіння запрошують на тематичний творчий ранок до 140-річчя з дня народження Івана Івановича Огієнка – українського православного митрополита, мовознавця, історика, богослова, просвітителя та культурного діяча (1882-1972).

14 січня 2022 року виповнилося 140 років від дня народження та 50 років від дня смерті видатного перекладача Біблії. Іван Огієнко – постать надзвичайно багатогранна – політичний, громадський та церковний діяч, мовознавець та історик, письменник і педагог. 

«Служити народові – то служити Богові» – слова, які стали життєвим гаслом Івана Огієнка, виголошені у проповіді з нагоди його наречення в єпископи 1940 р., супроводжували вченого впродовж всього життя. «Я ввесь час шукав у Святому Письмі головної ідеї світотвору. І я всією істотою своєю переконався, що головне в Святому Письмі – служба ближньому чи народові, і ця служба мусить бути такою, що це ми служимо Самому Богові: і самовідданою, і чесною», – писав Іван Огієнко.

Коли: 26 січня об 11:30

Де: Атріум Державного податкового університету, корпус С

Контакти: 12.02@nusta.edu.ua, Центр комунікацій та промоції Державного податкового університету

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy