Відбудуться збори здобувачів вищої освіти ДПУ

24 лютого відбудуться збори здобувачів вищої освіти Державного податкового університету, на яких буде розглянуто та затверджено «Положення про студентське самоврядування ДПУ», а також обрано кандидатів до робочих, дорадчих та виборних органів студентського самоврядування. Крім цього, буде розпочато виборчий процес! Не будьте байдужими до студентського майбутнього! Кожен голос - важливий. Кожен

Початок

Кінець

24 лютого відбудуться збори здобувачів вищої освіти Державного податкового університету, на яких буде розглянуто та затверджено «Положення про студентське самоврядування ДПУ», а також обрано кандидатів до робочих, дорадчих та виборних органів студентського самоврядування. Крім цього, буде розпочато виборчий процес! Не будьте байдужими до студентського майбутнього! Кожен голос – важливий. Кожен має право висловити свою думку і бути почутим!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy