Вітаємо з Днем хрещення Київської Русі-України!

Сьогодні, 28 липня - у день пам’яті князя Володимира - хрестителя Київської Русі відзначається знакова подія в історії України – День хрещення Київської Русі-України. Свято щороку відзначається 28 липня, проте це лише офіційна дата, точного дня започаткування християнства в Київській Русі ніхто не знає. Відомо тільки, що масове хрещення киян відбулося

Початок

Кінець

Сьогодні, 28 липня – у день пам’яті князя Володимира – хрестителя Київської Русі відзначається знакова подія в історії України – День хрещення Київської Русі-України.

Свято щороку відзначається 28 липня, проте це лише офіційна дата, точного дня започаткування християнства в Київській Русі ніхто не знає. Відомо тільки, що масове хрещення киян відбулося влітку 988 року.

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

У цей радісний день бажаємо всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди, добробуту, міцного здоров’я на довгі, мирні та щасливі роки!

Відмітимо, що День хрещення Київської Русі було оголошено державним святом України з 2008 року, враховуючи значення православних традицій в історії і розвитку українського суспільства!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ