Запрошуємо науковців Податкового університету на вебінари

Шановні науковці Державного податкового університету! Запрошуємо вас та ваших колег взяти участь у вебінарах серій «Clarivate науковцям», «Research Smarter», а також спільному вебінарі Clarivate та Антиплагіат, що заплановані на лютий 2022 року на платформі Webex. У лютому обговорюватиметься відкритий доступ, патентні дані у Derwent Innovation Index на платформі Web of

Початок

Кінець

Шановні науковці Державного податкового університету!

У лютому обговорюватиметься відкритий доступ, патентні дані у Derwent Innovation Index на платформі Web of Science та визначатимуться лідери за даними Web of Science Core Collection. На вебінарах буде оголошено призерів вікторин січня та питання вікторин лютого.

Всі заходи безкоштовні, українською. Необхідна попередня реєстрація на кожний обраний вебінар окремо. Реєстрації вже відкриті. Перейдіть за відповідним посиланням, натисніть слово Register, заповніть анкету. По реєстрації, а також за добу та за годину до вебінару надійдуть листи-нагадування з параметрами входу у WEBEX. При підключенні до вебінару зверніть увагу на те, що WEBEX НЕ підтримує операційну систему WINDOWS ХР.

За умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару надсилається електронний сертифікат учасника протягом трьох робочих днів на електронну скриньку, вказану при підключенні.

Детальна інформація про вебінари та посилання на реєстрації ТУТ.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ