Запрошуємо прийняти участь у вебінарах і підвищити кваліфікацію

  Шановні науковці, Наукова бібліотека університету запрошує прийняти участь у вебінарах і підвищити кваліфікацію з питань ефективного використання інструментів наукометричної бази! Компанія Clarivate анонсувала чергову серію вебінарів на травень.Вебінари українською, безкоштовні, на платформі Webex, з можливістю отримати сертифікат учасника, за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару. Деталі та

Початок

Кінець

 

Шановні науковці, Наукова бібліотека університету запрошує прийняти участь у вебінарах і підвищити кваліфікацію з питань ефективного використання інструментів наукометричної бази! Компанія Clarivate анонсувала чергову серію вебінарів на травень.Вебінари українською, безкоштовні, на платформі Webex, з можливістю отримати сертифікат учасника, за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару.

Деталі та реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3ES71Mo

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy