Запрошуємо студентів на спецкурс лекцій від спеціалістів «Делойт» в Україні

Студенти Податкового університету! Запрошуємо вас на спецкурс лекцій від спеціалістів «Делойт» в Україні «Бізнес очима власника: від стартапу до IPO», який стартує 04 листопада 2021. Спецкурс буде проходити щочетверга з 17:00 до 18:30 на платформі Zoom. Щоб зареєструватися, переходьте за посиланням: https://deloi.tt/3pn2Nqk На вас чекають 12 спікерів, 6 лекцій та

Початок

Кінець

Студенти Податкового університету! Запрошуємо вас на спецкурс лекцій від спеціалістів «Делойт» в Україні «Бізнес очима власника: від стартапу до IPO», який стартує 04 листопада 2021.

Спецкурс буде проходити щочетверга з 17:00 до 18:30 на платформі Zoom.

Щоб зареєструватися, переходьте за посиланням: https://deloi.tt/3pn2Nqk

На вас чекають 12 спікерів, 6 лекцій та 6 тижнів, за які ви дізнаєтесь, як розвинути свій бізнес від стартапу до виходу на біржу.

Експерти «Делойт» розкажуть про історії стартапів в Україні та управління податковими потоками. Ви дізнаєтесь: за скільки продати компанію, як подолати кризу, скласти фінансову звітність тощо.

Більше деталей про спецкурс в Instagram @deloitte_ukraine.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy