Запрошуємо студентів Податкового університету взяти участь в конкурсі проєкту «Scholarship в Україні» та виграти грант

У жовтні 2021 року стартував VIII конкурс проєкту «Scholarship в Україні» для студентів закладів вищої освіти. Соціальний проєкт «Scholarship в Україні» — це приклад того, що до надання стипендії можуть долучатися не тільки великі компанії, а й малий бізнес. Талановита молодь потребує допомоги та сприяння, саме тому мета проєкту – підтримати талановиту молодь, яка здобуває освіту в Україні,

Початок

Кінець

Талановита молодь потребує допомоги та сприяння, саме тому мета проєкту – підтримати талановиту молодь, яка здобуває освіту в Україні, а також звернути увагу студентства на підвищення рівня фінансової та підприємницької грамотності.

В рамках VIII конкурсу проєкту «Scholarship в Україні» надається грант в розмірі 15 000 грн. Грантодавець – партнер проєкту PromoCodius – міжнародний маркетплейс, який моніторить актуальні знижки, промокоди та акційні пропозиції багатьох магазинів та брендів, в тому числі й міжнародних, для вашої зручності та економії часу.

Хто може взяти участь у проєкті на отримання гранту:

• громадяни України;
  • здобувачі освіти будь-якого ЗВО України 1–5 курсу, зокрема й магістри;
  • форма навчання — контрактна чи бюджетна.

Участь у конкурсі безкоштовна!

Етапи проведення конкурсу:

1. Прийом заявок та робіт – з жовтня по 16 лютого 2022 року
  2. Оцінка робіт членами журі – за 16 по 28 лютого 2022 року
  3. Захист робіт та нагородження переможців – березень 2022 року

Яку роботу повинен надати студент?

Завдання студента — надати статтю аналітичного типу, яка раніше ніде не була опублікована. Обсяг від 1000 до 3000 слів. За змістом вона має відображати особливості та прогнози на майбутнє за такою темою: «Промоакційний маркетинг — міф просування чи невід’ємна частина виживання у конкурентній боротьбі на ринку?».

На що можна витратити кошти?

Призначення гранту — оплата навчання. Переможець може використати грант або у закладі, де здобуває освіту за основною спеціальністю, або за місцем відвідування додаткових курсів. Форма навчання значення не має. Переможець сам вирішує, який саме навчальний заклад обрати.

Деталі на офіційному сайті проєкту: https://scholarship.in.ua

Подати заявку: https://promocodius.com/ua/konkurs

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ