Журнал "Економічний вісник. Серія: фінанси, облік, оподаткування" - індексується в базі ICI Journals Master List 2020

  Шановні колеги! З приємністю повідомляємо Вам, що журнал "Економічний вісник. Серія: фінанси, облік, оподаткування" вкотре успішно пройшов багатовимірний процес оцінки і індексується в базі ICI Journals Master List 2020.  Експерти установили зростання показника Index Copernicus Value, порівняно з попереднім роком, чим підтвердили успішний розвиток журналу! У збірнику опубліковані наукові

Початок

Кінець

 

Шановні колеги! З приємністю повідомляємо Вам, що журнал “Економічний вісник. Серія: фінанси, облік, оподаткування” вкотре успішно пройшов багатовимірний процес оцінки і індексується в базі ICI Journals Master List 2020. 

Експерти установили зростання показника Index Copernicus Value, порівняно з попереднім роком, чим підтвердили успішний розвиток журналу!

У збірнику опубліковані наукові статті з актуальних питань національної економіки України, розвитку підприємництва, аграрної економіки, функціонування фінансової системи та соціальної сфери.

Для наукових працівників, викладачів, студентів економічних спеціальностей, працівників фінансово-кредитних установ та підприємницьких структур.

З радістю запрошуємо до співпраці!

 

Сайт журналу: http://ojs.nusta.edu.ua/index.php/ojs1/index

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy